Тар'єй Бьо виграв спринт у Гохфільцені, двоє українців відібралися в гонку переслідування

Норвезький біатлоніст з ідеальною стрільбою став найкращим на дистанції.

У п'ятницю, 8 грудня, у Гохфільцені стартував другий етап Кубка світу з біатлону сезону-2023/24.

У перший день змагання в Австрії відкривала чоловіча спринтерська гонка, переможцем якої став Тар'єй Бьо. Норвезький біатлоніст із ідеальною стрільбою пройшов дистанцію 10 кілометрів з результатом 24:37.5.

Другим із відставанням від лідера в майже п'ять секунд і також без жодного промаху фінішував його співвітчизник Стурла Легрейд. Замкнув трійку призерів із однією незакритою мішенню шведський біатлоніст Себастьян Самуельссон.

Найкращий результат серед українців продемонстрував Антон Дудченко, який завершив спринт на 47-му місці. Також у гонку переслідування, фінішувавши 52-м, відібрався Дмитро Підручний.

Інші українські біатлоністи розташувалися за межами топ-60. Артем Тищенко фінішував 63-м, Артем Прима - 65-м, а Тарас Лесюк - 80-м.