Естерсунд: Жанмонно виграла спринт, українки за межами ТОП-40

Українські біатлоністки провалили передостанню гонку у Швеції.

У п'ятницю, 1 грудня, відбувся жіночий спринт у рамках першого етапу Кубка світу з біатлону.

Переможницею гонки стала представниця Франції Лу Жанмонно, яка подолала дистанцію без промахів і за 21 хвилину 4 секунди.

На другому місці опинилася норвежка Каролін Кноттен, яка відстала від лідера на вісім секунд. Трійку найкращих замкнула її співвітчизниця Юні Арнеклейв (17 секунд відставання).

Українку в гонці представляли п'ять спортсменок. Найкращою стала Анастасія Меркушина, яка показала 48 результат (понад дві хвилини відставання і два промахи). Слідом за нею розташувалася Христина Дмитренко, у якої аналогічна кількість промахів, але на пару секунд більше відставання.

Найгіршою з українок стала Дар'я Блашко - один промах і понад 3 хвилини відставання.