Українки з найкращим результатом сезону завершили естафету в Антгольц-Антерсельві, перемогли француженки

До вашої уваги підсумки гонки на шостому етапі Кубка світу з біатлону.

У неділю, 22 січня, в заключний день шостого етапу Кубка світу з біатлону в італійській Антгольц-Антерсельві відбулася жіноча естафета.

Упевнену перемогу на дистанції 4 по 6 км здобула команда Франції у складі Лу Жанмоно, Анаїс Шевальє-Буше, Хлоє Шевальє та Жулії Сімон. Після третього етапу Шевальє з ідеальною стрільбою передала естафету першою, а лідерка особистого заліку нинішнього сезону Сімон також без промахів пройшла два вогневі рубежі й легко утримала позицію.

Другими фінішували шведські біатлоністки, програвши француженкам 45 секунд. Замкнули трійку спортсменки з Німеччини (+1:16.9).

Збірна України у складі Анни Кривонос, Юлії Джими, Олени Білосюк та Анастасії Меркушиної продемонструвала найкращий результат у нинішньому сезоні, завершивши гонку на дев'ятому місці.

Перед четвертим етапом Меркушина отримала естафету від Білосюк дев'ятою і, незважаючи на використання одного запасного патрона в останній стрільбі, зуміла зберегти позицію до фінішу.

Загалом українські біатлоністки використали шість запасних патронів, а відставання від лідера склало 3:49.0.