Вірер виграла спринт на старті домашнього етапу в Антгольці, Джима потрапила до ТОП-20

Несподівано на подіум піднялася французька біатлоністка, яка йде поза ТОП-10.

Завершився жіночий спринт на шостому етапі Кубку світу в італійській Антгольц-Антерсельві.

Дуже добре домашній етап провела Доротея Вірер, яка протягом довгого часу була лідером гонки, але після другої стрільби першу позицію неочікувано зайняла французка Хлої Шевальє.

Але вона не змогла втримати темп і все ж програла декілька секунд досвідченій суперниці.

Варто відмітити юну українську біатлоністку Олександру Меркушину, яка показала найкращу швидкість в стрільбі лежачи і другу найкращу швидкість в стрільбі стоячи.

При цьому, обидва рази вона закрила всі п'ять мішеней і змогла прийти на фініш в ТОП-50, випередивши навіть старшу сестру Анастасію.

Найкращою серед українок стала Юлія Джима, яка потрапила в ТОП-20 при одному промаху на першому вогневому рубежі. Олена Білосюк також допустила один промах, але програла набагато більше - ще 19 секунд до результату Юлії.

Невдало виступила Анна Кривонос, яка по разу промахнулася лежачи і стоячи, у результаті прийшовши 80-й.

Кубок світу. Антгольц (Італія). Шостий етап
Жінки, спринт (7,5 км)

1. Доротея Вірер (Італія) - 20:59.6 (0+0)
2. Хлої Шевальє (Франція) +2.8 (0+0)
3. Ельвіра Еберг (Швеція) +8.7 (0+0)
...
20. Юлія Джима (Україна) +1:09.3 (1+0)
32. Олена Білосюк (Україна) +1:28.8 (0+1)
44. Олександра Меркушина (Україна) +1:50.6 (0+0)
55. Анастасія Меркушина (Україна) +2:14.3 (1+1)
80. Анна Кривонос (Україна) +3:30.6 (1+1)

У п'ятницю, 20 січня, шостий етап Кубка світу продовжиться чоловічим спринтом. Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх гонок Кубка та чемпіонату світу з біатлону.