Україна стала сьомою в першій у сезоні змішаній одиночній естафеті, гонку виграла Норвегія

До вашої уваги результати гонки на четвертому етапі Кубка світу з біатлону.

У неділю, 8 січня, в заключний день четвертого етапу Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці відбулася перша в сезоні змішана одиночна естафета.

Переможцем гонки став норвезький дует у складі Ветле Крістіансена та Інґрід Тандреволд, який із самого початку захопив лідерство та довів змагання до впевненої перемоги.

Норвежці на 41 секунду випередили французів Антонена Ґіґонна та Лу Жанмонно. Третіми стали швейцарці Ніклас Гартвег та Емі Басерга.

Україну в синглміксті представляли Артем Тищенко й Анастасія Меркушина, які у підсумку стали сьомими.

На першому етапі український біатлоніст заробив штрафне коло і прийшов лише 19-м. Проте опісля його напарниця відіграла шість позицій. Другу частину гонки українці провели краще, використавши по одному запасному патрону. Тищенко вивів команду вже на восьме місце, а Меркушина на заключному етапі завдяки гарному ходу зуміла утримати сьому позицію.