Еберг виграла гонку преслідування у Поклюці, Джима - найкраща серед українок

Змагання у жінок подарувало масу емоцій та видовища.
Ельвіра Еберг / Getty images

У суботу, 7 січня, продовжився четвертий етап Кубка світу з біатлону, який проходить у Поклюці (Словенія). У рамках дня змагання пройшла гонка переслідування у жінок.

Першою на дистанцію вийшла представниця Швеції Ельвіра Еберг, яка виграла до цього спринту. У рамках поточного старту шведка зуміла закріпити свою перевагу, вигравши і цю гонку. За чотири стрілянини дівчина не допустила жодного промаху, показавши час – 29.41.6.

Друге місце посіла італійка Доротея Вірер, яка стартувала третьою. За всю дистанцію вона лише раз промахнулася, що вплинуло на сумарне відставання від першого місця – 17.6 секунд.

Трійку найкращих замкнула француженка Жюлья Сімон, яка двічі промахнулася, відставши на 22 секунди.

Що стосується українських спортсменок, то найкращою стала Юлія Джима - приїхала 35-та. Дар'я Блашко та Анастасія Меркушина приїхали до фінішу у передостанньому десятку.