Прометей програв Бургу у чвертьфіналі Єврокубку

Французи розгромили український колектив.

У вівторок, 12 березня, у місті Бург-ан-Брес відбувся чвертьфінальний матч Єврокубку між місцевою командою Бург та українським Прометеєм.

У першій половині матчу Прометей успішно суперничав із Бургом, який у попередніх 18 матчах групового етапу програв лише чотири рази. До середини гри українська команда відставала лише на одне очко.

Проте третя чверть стала вирішальною для команди Ронена Гінзбурга, яка другий рік поспіль сподівалася пройти до півфіналу турніру. Прометей зробив безліч промахів і дозволив супернику набрати багато очок, що призвело до поразки цієї чверті з рахунком 34:13.

В останній чверті Прометей спробував відновитись, але не зміг організувати ефективну гру. У підсумку Прометей програв і залишив Єврокубок, а Бург просунувся до півфіналу, де зустрінеться з переможцем пари Хапоель Тель-Авів - Бешикташ.

Центровий Прометея Ондржей Балвін став найкращим гравцем матчу, набравши 19 очок, 14 підбирань та 2 блок-шоти.

Бург - Прометей 95:82 (17:16, 28:28, 34:13, 16:25).

Склади команд:

Бург: Морган (17 очок, 7 підбирань, 3 передачі, 2 перехоплення), Майк (17 очок, 7 підбирань, 3 передачі, 2 перехоплення), Льюїс (12 очок, 4 підбирання, 7 передач, 3 перехоплення), Кокіла (9 очок, 3 підбирання, 2 передачі, 2 блок-шоти), Рисаше (3 очки) - стартовий склад; Салаш (12 очок, 4 підбирання), Браун (11 очок, 2 перехоплення), Джуліан (9 очок), Бенітез (3 очки, 3 підбирання), Маса (2 очки).

Прометей: Агада (11 очок, 4 підбирання, 3 передачі, 2 перехоплення), Ткаченко (11 очок, 2 підбирання), Кеннеді (10 очок, 11 підбирань, 5 передач), Клевелл (9 очок, 3 підбирання, 2 передачі), Одіасі (3 очки) – стартовий склад; Балвін (19 очок, 14 підбирань, 2 блок-шоти), Марч (13 очок, 8 підбирань, 5 передач, 4 перехоплення), Липовий (6 очок), Сидоров (2 передачі), Бобров та Лукашов без окулярів.