Дві зірки Фінікса отримали травми після зіткнень із одноклубниками

Однак є шанс, що гравці відновляться до наступного поєдинку.
Девін Букер / Getty Images

У нічному матчі регулярного сезону НБА Фінікс Санз зазнав поразки від Х'юстон Рокетс з рахунком 118:109.

Згідно з інформацією ESPN, наприкінці гри зірковий гвард Фінікса Девін Букер отримав травму.

Повідомляється, що за 75 секунд до закінчення останньої чверті 27-річний Букер зіштовхнувся зі своїм товаришем по команді, Ройсом О'Нілом, і вивихнув правий гомілковостоп.

Френк Вогель, головний тренер Санз, стверджує, що рентгенівські знімки не виявили серйозних травм, тому Букер досі може взяти участь у наступному матчі проти Оклахома Сіті Тандер.

О'Ніл також отримав травму гомілкостопа, але, за словами Вогеля, його стан не викликає великих побоювань.

Варто зазначити, що Фінікс також втратив Юсуфа Нуркіча, який отримав травму шиї у другій чверті. Лікарі перевірили його на струс мозку, але не виявили жодних проблем.

Як і Букер, Нуркіч отримав травму після зіткнення з товаришем по команді цього разу з Джошем Окогі.

На даний момент Фінікс посідає шосте місце у таблиці Західної конференції з 35 перемогами та 25 поразками.