Зірка Лейкерс отримав травму у матчі проти Майамі

Проте баскетболіст налаштований оптимістично.
Ентоні Девіс / Getty Images

Антоні Девіс, зірка команди Лейкерс, був змушений передчасно залишити гру проти Маямі через спазми у лівому стегні, повідомляє ESPN. Матч завершився поразкою Лейкерс з рахунком 107:108.

Незважаючи на травму, Девіс висловив упевненість у своєму швидкому поверненні на майданчик, заявивши після матчу, що він "дуже оптимістичний".

За словами Девіса, він отримав пошкодження м'яза, що призводить, наприкінці другої чверті. Він продовжив гру ще на кількох володіннях, перш ніж залишити майданчик за 2:17 до закінчення першої половини.

Під час перерви Девіс спробував розім'ятися і повернутися в гру, але головний тренер Лейкерс Дарвін Хем був змушений взяти тайм-аут і замінити його через дві хвилини.

Девіс спробував повернутися в гру, але без успіху - за дві хвилини до кінця третьої чверті він знову пошкодив стегно, вигукнувши "F*ck!".

Наразі очікується, що Антоні Девіс буде готовий до матчу проти Х'юстона, який відбудеться у ніч на четвер, 9 листопада.

На даний момент Лейкерс посідають десяте місце у Західній конференції, маючи баланс перемог та поразок 3-4.