Україна U-20 стартувала з поразки на Євробаскеті, програвши Чехії в овертаймі

Молодіжна збірна України зуміла зробити камбек, проте сил на додатковий час забракло.
Збірна України з баскетболу U-20 / ФБУ / fbu.ua/

У Чорногорії стартував чемпіонат Європи з баскетболу серед команд до 20 років.

Першим суперником збірної України, яка виступає у групі С, стала національна команда з Чехії. У першій половині баскетболісти з Чехії зуміли перевершити наших спортсменів, здобувши перевагу – 45:36.

Після перерви підопічні Віталія Степановського зуміли повернутись у гру, показавши видовищний виступ. Їм вдалося зрівняти рахунок, що дозволило їм перевести поєдинок у додатковий час – 80:80.

Незважаючи на старання українських баскетболістів, перемогу в овертаймі здобула збірна Чехії – 98:86.

Чехія - Україна - 98:86 (21:19, 24:17, 16:19, 19:25, 18:8)

Зазначимо, що вже завтра, 17 липня, збірна України зіграє із командою з Литви. У понеділок, 18 липня, команда Степановського протистоятиме Іспанії.