Динамо Київ поступилося Гоффенгайму

Столичний клуб не зміг поборотися за очки.
Гоффенгайм - Динамо / Getty Images

У четвер, 3 жовтня, на стадіоні Вірзоль-Рейн-Неккар Арена відбувся матч другого туру головної стадії Ліги Європи, де Динамо Київ зустрілося з Гоффенгаймом.

Судячи з гри українського клубу у першому таймі, кияни врахували уроки після поразки від Лаціо (0:3). "Біло-сині" розпочали гру активно, не чекаючи трьох пропущених голів. Однак це не принесло їм очікуваного успіху.

У середині першого тайму господарі поля відкрили рахунок завдяки голу Адама Гложека, який опинився на самоті перед воротами Георгія Бущана.

Загалом, Гоффенгайм створив безліч добрих моментів, але подвоїти перевагу команді Пеллегріно Матараццо вдалося лише після перерви.

Гложек знову забив! Цього разу чеський форвард прорвався лівим флангом, зіграв у стінку з партнером по команді і завдав удару з-за меж штрафного майданчика - Бущан не зміг врятувати свою команду.

Після цього німці продовжили вести гру за рахунком, а українці спробували відігратись, але безуспішно – суддя зафіксував перемогу Гоффенгайма з рахунком 2:0.

Динамо зазнало другої поразки поспіль, що зменшує шанси клубу на вихід до плей-офф Ліги Європи.