Шахтар впевнено здолав Чорноморець

Друга перемога за тиждень над одеситами.
Шахтар Донецьк / УПЛ

У неділю, 5 травня, на стадіоні Арена Лівий берег у Києві пройшов матч 27-го туру Української Прем'єр-ліги між Шахтарем та Чорноморцем.

Шахтар уже до середини першого тайму забезпечив собі впевнену перевагу, забивши два голи. Авторами голів стали Георгій Судаков та Данило Сікан. Чорноморець у першому таймі не зміг завдати жодного удару по воротах воротаря Шахтаря Дмитра Різника.

У другому таймі гра трохи змінилася, але Шахтар продовжив домінувати. На 56-й хвилині Кевін реалізував пенальті, збільшивши рахунок до 3:0. До кінця матчу обидві команди не змогли забити.

Таким чином, Шахтар знову переміг Чорноморець із різницею у три голи, як і в попередньому матчі 1 травня.

З трьома турами до кінця чемпіонату України, Шахтар збільшив свою перевагу над Динамо до чотирьох очок після того, як останній розгромив Колос. Чорноморець залишився на десятому місці з 29 очками.

Шахтар - Чорноморець 3:0
Голи: Судаков, 19, Сікан, 23, Кевін, 56 (пен.).

Володіння м'ячем: 60% – 40%
Удари: 18 - 2
Удари у ворота: 8 - 1
Фоли: 13 - 11
Атаки: 90 - 64

Шахтар: Різник – Конопля, Ракицький, Матвієнко, Азарови – Криськів (Назаріна, 82), Марлон (Степаненко, 74), Судаків – Зубков (Швед, 74), Сікан (Егіналду, 68), Кевін (Невертон, 74).

Чорноморець: Варакута – Путря, Салюк (Гучек, 63), Єрмаков, Брагару – Бойчук (Кузик, 46), Васильєв (Присяжнюк, 79), Шпорн – Бадібанга (Альваренга, 57), Авагімян (Єде, 63), Штор.