Олександрія та Оболонь зіграли внічию у матчі з трьома пенальті

Команди провели ударні останні хвилини матчу.
Олександрія - Оболонь / УПЛ

У середу, 17 квітня, футбольний клуб Олександрія прийняв на своєму полі Оболонь у рамках перенесеного 15-го туру УПЛ.

На початку матчу, на 10-й хвилині, Олександрія могла відкрити рахунок, але м'яч після рикошету вдарив у перекладину. Потім гра стабілізувалася, Олександрія контролювала м'яч та шукала можливості для атаки, у той час як Федоровський надійно захищав ворота Оболоні.

На 44-й хвилині Олександрія отримала право на пенальті, проте Калюжній не зміг обіграти воротаря Оболоні. Перший тайм завершився без голів, але у другому почалося найцікавіше.

Після майже півгодини гри без помітних моментів Оболонь отримала пенальті. Ростислав Тарануха успішно реалізував 11-метровий удар. Олександрія спромоглася зрівняти рахунок на 88-й хвилині, коли Погорілий забив гол, не залишивши шансів Федоровському.

Одразу після цього Олександрія отримала другий пенальті, який успішно реалізував Скорко. Здавалося, що матч завершено, але на 90+8 хвилині Краснопір зумів зрівняти рахунок ударом із 20 метрів. У підсумку матч завершився з рахунком 2:2, і Оболонь не змогла скоротити відставання від "Олександрії.

Статистика матчу Олександрія - Оболонь - 15-го туру УПЛ:

Олександрія - Оболонь 2:2
Голи: Погорілий, 88, Скорко (пенальті), 90+2 - Тарануха (пенальті), 79, Краснопір, 90+8

Володіння м'ячем: 55% – 45%
Удари: 19 - 8
Удари у ворота: 6 - 2
Кутові: 7 - 6
Атаки: 72 - 65

Олександрія: Єрмаков - Мартинюк, Кампос, Логінов (Билошевський, 72), Копіна (Скорко, 86) - Михайленко (Погорілий, 86), Калюжний, Ковалець - Калитвинцев (Безерра, 72), Кулаков, Шулянський

Оболонь: Федорівський — Осман, Дубко, Приймак, Лук'янчук — Нагієв (Косовський, 62), Черненко, Мороз (Чернів, 62), Груша (Прокопенко, 46) — Тарануха (Вовкун, 87), Вишневський (Краснопір, 46)