"Аріс заслужив на перемогу": Луческу назвав причини поразки Динамо у відборі Ліги конференцій

Наставник української команди висловився про першу гру кваліфікації єврокубкового турніру.

Головний тренер Динамо Мірча Луческу прокоментував поразку від Аріса (0:1) у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

За словами румунського фахівця, рішення арбітра вплинули на підсумковий рахунок, а також колосальна підтримка фанатів Аріса дозволила господарям перемогти.

"Ми контролювали м'яч, але повільно входили в гру. Ми зробили те, що хотіли, тільки після моменту, коли Аріс повів у рахунку.

Аріс заслужив на перемогу. Суперник заробив пенальті, який дійсно був, але нам не дали пенальті, який теж був. Я не побачив нічого незнайомого від Аріса.

Також Аріс скористався атмосферою, яку створили його фанати. У нього є така перевага, на відміну від нас, ми не можемо грати при своїх уболівальниках.

Аріс обрав розумну тактику, він не дозволяв нам знаходити підступи до воріт. Основний їхній підхід до матчу полягав у тому, щоб не пропустити гол. Я очікував, що суперник гратиме агресивніше. Але він знайшов потрібну ціль.

Моменти, які створив суперник у другому таймі, були наслідком наших власних помилок. У другому таймі Ярмоленко не впорався з Франко Феррарі, який створив нам безліч проблем. Фактично Аріс міг перемогти з рахунком 2:0", - наводить слова фахівця gazzetta.gr

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голу та огляд матчу Аріс - Динамо.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!