Крістал Пелас на своєму полі знищив Манчестер Юнайтед

Ще один ганебний матч від "червоних дияволів".
Крістал Пелас - Манчестер Юнайтед / Getty Images

У понеділок, 6 травня, у рамках 36-го туру Англійської Прем'єр-ліги, Кристал Пелас на своєму домашньому стадіоні обіграв Манчестер Юнайтед із рахунком 4:0.

"Орли" почали домінувати над командою Еріка тен Хага від початку матчу. Гості припустилися низки помилок і не змогли встановити надійну оборону, що дозволило Пеласу забити два голи в першому таймі.

У другому таймі, незважаючи на очікування зворотного ходу подій від Манчестер Юнайтед, господарі продовжили свою успішну гру та забили ще два голи.

"Червоні дияволи" не змогли відновитися після першого тайму та пропустили ще два голи, що призвело до остаточного рахунку 4:0.

Після 36 турів АПЛ, Кристал Пелас займає 14-е місце з 43 очками, тоді як Манчестер Юнайтед знаходиться на восьмому місці з 54 очками.