Рома та Ювентус розійшлися миром у центральному матчі туру

Команди зуміли по разу відзначитись у воротах один одного.
Рома - Ювентус / Getty Images

У неділю, 5 травня, на Стадіо Олімпіко в Римі пройшов ключовий матч 35 туру італійської Серії А, де Рома приймала Ювентус.

У першій половині гри "вовки", будучи господарями поля, контролювали м'яч та створили кілька небезпечних моментів. Один із них завершився голом від Ромелу Лукаку, який вдало добив м'яч.

Однак до кінця першого тайму "стара синьйора" встигла зрівняти рахунок завдяки головному удару Глейсона Бремера після передачі від Федеріко К'єзи.

У другому таймі гра стала більш рівною, але, на жаль, команди не відрізнялися точністю – більшість ударів була не по воротах. Зрештою матч закінчився з рахунком 1:1.

Ювентус не зміг скористатися осічкою Мілана, який упустив очки у матчі з Дженоа. Рома, у свою чергу, дала шанс Аталанте посісти четверте місце, якщо "богиня" переможе Салернітану 6 травня.