Динамо впевнено розгромило Полісся

Команда Шищенка догравала матч удесятьох.
Динамо - Полісся / УПЛ

У рамках 24-го туру Чемпіонату України з футболу Динамо приймало на своєму полі Полісся.

Динамо демонструвало впевнену гру протягом усього матчу, і на 32-й хвилині Владислав Ванат відкрив рахунок. У другому таймі "біло-сині" збільшили свою перевагу: Микола Шапаренко та Віталій Буяльський також забили голи, привівши рахунок до розгромного 3:0.

Цей матч дозволив команді під керівництвом Олександра Шовковського продовжити свою безпрограшну серію, зігравши 14 матчів без поразок, що стало рекордом цього сезону.