Арсенал без Зінченка програв Баварії у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Кейн та компанія вийшли до півфіналу турніру.
Баварія / Getty Images

У середу, 17 квітня, пройшов матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, де зустрілися команди Баварія і Арсенал. Перший матч між цими командами закінчився внічию з рахунком 2:2.

Мюнхенці могли відкрити рахунок на самому початку матчу, але удар Сані промахнувся всього на кілька сантиметрів. Після цього команди обмінялися атаками, але Баварія продемонструвала велику активність, і Райя відбив складний удар Мусіали.

У першому таймі Нойєру також довелося втручатися в гру, відбиваючи удари Едегора та Мартінеллі, але перший тайм завершився без голів.

У другому таймі Баварія знову втратила можливість забити швидкий гол, коли Горетцька та Геррейру не змогли вразити ворота. Зрештою, на 63-й хвилині Кімміх відкрив рахунок, забивши головою після передачі Сані.

Після цього гола Арсенал повинен був посилити атаку, і Артета навіть замінив Жоржіньо на Жезуса, але Баварія успішно відбивала атаки і продовжувала знаходити слабкі місця в обороні Арсеналу.