Прометей у вольовому стилі обіграв Ховентут у рамках Єврокубку

Український колектив завершив груповий етап перемогою.
Прометей - Ховентут / БК Прометей

У середу, 7 лютого, українська команда Прометей у Ризі зіграла свій останній матч групового етапу Єврокубку проти іспанського Ховентута.

Іспанці пішли на перерву у лідерах, збільшивши свою перевагу у третій чверті. Проте в останньому відрізку гри Прометей здійснив зворотний хід, завершивши матч із рахунком 94:80 на свою користь.

Найбільш результативними гравцями матчу стали Джіан Клавелл, який забив 24 очки, і Ісуф Санон, який встановив свій особистий рекорд у Єврокубку, набравши 23 очки.

Цей успіх дозволив команді під керівництвом Ронена Гінзбурга зайняти четверту позицію у групі А та забезпечити собі домашню перевагу у плей-офф турніру.

Єврокубок. Група А

Прометей - Ховентут 94:80 (27:27, 20:26, 11:18, 36:9)

Склад Прометея: Агада (14 + 7 передач), Клавелл (24), Одіасе (4), Марч (19 + 8 підбирань), Бобров (0) – стартова п'ятірка; Балвін (6+12 підбирань), Липовий (4), Кеннеді (0), Санон (23), Сідорів, капітан (0), Грей (0).

У плей-офф Єврокубка Прометей зіграє з п'ятим учасником групи В. Їхнім суперником стане грецький Аріс.

Матч між Прометеєм та Арісом відбудеться 12 або 13 березня.