Прометей у драматичній кінцівці втратив перемогу над Лондон Лайонс

Напружений матч Єврокубку завершився не на користь українців.
БК Прометей / prometeybc.com

У 12 турі групового етапу Єврокубку український баскетбольний клуб Прометей зустрівся на виїзді з англійською командою Лондон Лайонс.

Матч виявився складним для українців, і, незважаючи на запеклу боротьбу, вони втратили перемогу в останні хвилини гри.

Перша чверть матчу завершилася на користь Лондон Лайонс із рахунком 28:25. Друга чверть також закінчилася на користь англійської команди – 17:23.

Після перерви Прометей зміг трохи виправити ситуацію, вигравши третю чверть із рахунком 14:22. Однак четверта чверть принесла глядачам драматичну кінцівку, яка не склалася на користь української команди.

За хвилину до закінчення матчу Прометей вів у рахунку на 5 очок, але у підсумку поступився Лондоном Лайонсом з мінімальним відставанням - 89:88.