Дончич отримав травму у матчі проти Кліпперс

Зірка Маверікс змогла дограти поєдинок.
Лука Дончич / Getty Images

У нічному матчі регулярного сезону НБА команда Кліпперс обіграла Даллас з рахунком 107:88.

На початку першої чверті матчу зірка команди Маверікс Лука Дончич отримав травму пальця на лівій руці. Інцидент стався, коли Дончич спробував перехопити м'яч у Джеймса Хардена, але натомість вдарився об коліно суперника.

Після удару Дончич почав махати рукою, показуючи біль, а потім стиснув його. Йому було накладено бандаж на руку.

Після гри Дончич повідомив, що під час перерви йому зробили рентген, який не виявив серйозних ушкоджень.

"Я вдарив його по коліну. Я бачив фотографію. Це не те, що вам хочеться бачити. Не думаю, що там перелом. Рентген спочатку показав, що палець зламаний. Подивимося, що там насправді, коли повернемося в Даллас", - сказав Дончич для BasketNews.

Незважаючи на травму, Лука Дончич провів на ігровому майданчику 38 хвилин, за які набрав 30 очок, зробив 3 підбирання та 4 передачі, ставши найрезультативнішим гравцем матчу.