Збірна України з баскетболу зазнала розгромної поразки від Португалії у відборі на жіночий Євробаскет-2025

Українська команда не зуміла утримати прийнятний результат.
Україна - Португалія / ФБУ

У неділю, 12 листопада, пройшов матч другого туру відбору на Жіночий Євробаскет 2025 між збірними України та Португалії.

На відміну від попереднього матчу із Сербією, який закінчився поразкою (40:82), українська команда цього разу показала чудову гру.

Збірна України захопила лідерство вже у першій чверті, і незважаючи на програну другу чверть, змогла втримати перевагу у третій 10-хвилинці.

Однак у заключній чверті сталося щось несподіване. Українки, маючи 6-очкову перевагу, дозволили суперницям забити майже стільки ж, скільки за попередні 30 хвилин гри. Сама команда не відзначилася результативністю, що призвело до поразки.

Вікторія Балабан стала найрезультативнішою у складі збірної України, набравши 19 очок, 3 підбирання та 2 передачі. Однак вона також допустила найбільшу кількість втрат (8).

Тетяна Юркевичус відзначилася цікавою статистикою: не зробивши жодного кидка, вона зібрала 15 підбирань та 7 передач.

Підсумковий рахунок матчу Україна – Португалія становив 63:78 (20:17, 10:12, 19:14, 14:35)

Склад збірної України: Балабан (19 + 3 підбирання + 2 передачі), Путря (13 + 3 підбирання), Дубнюк (10 + 4 підбирання + 4 передачі), Філевич (9), Уро-Нілі (7 + 2 передачі), Бойко (5), Юркевичус (0 + 15 підбирань + 7 передач), Любинець (0 + 2 підбирання + 2 передачі), Мітіна (0), Волошина (0).

Наступний матч збірна України проведе проти збірної Північної Македонії. Цей матч відбудеться 7 листопада 2024 року.