Ролан Гаррос: півфінал без чемпіонок Великого шлему уперше з 1977 року

Відсутність чемпіонок Великого шлему в півфіналі Ролан Гаррос - уперше з 1977 року.
Ролан Гаррос: півфінал без чемпіонок Великого шлему уперше з 1977 року
Ролан Гаррос логотип / Getty Images

Світова лідерка в тенісі Орина Соболенко не змогла подолати чвертьфінальний бар'єр на Ролан Гаррос, що призвело до ситуації, коли в півфіналі уперше з 1977 року не буде представлено жодної чемпіонки турнірів Великого шлему.

Це означає, що в поточному складі Відкритого чемпіонату Франції відсутні тенісистки, які раніше здобували титули Великого шлему. У підсумку перелік претенденток на перемогу повністю оновлений.

Слід відзначити, що така ситуація в жіночому тенісі спостерігається уперше з 1977 року. У півфіналі зустрінуться Марта Костюк і Мірра Андрєєва, а також Мая Хвалінська і Діана Шнайдер.

У чоловічій категорії Фелікс Оже-Аліассім програв Флавіо Коболлі, а Маттео Берреттіні наразі грає проти Маттео Арнальді.

Раніше Соболенко поділилася своїми почуттями від поразки від Шнайдер.


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах