Соболенко: Поразка від Шнайдер - як занурення в темну безодню

Лідерка світового рейтингу Соболенко програла 10 геймів поспіль після успішного старту другого сету.
Соболенко: Поразка від Шнайдер - як занурення в темну безодню
Орина Соболенко / Getty Images

Тенісистка Орина Соболенко поділилася емоціями після несподіваної поразки від Діани Шнайдер у чвертьфіналі турніру Ролан Гаррос.

Слід відзначити, що лідерка світового рейтингу програла десять геймів поспіль після успішного старту другого сету.

Соболенко поділилася:

Зараз ніяких емоцій, лише вирази. Ось прямо зараз хотілося б просто піти з тенісу. Сподіваюся, через пару-трійку днів це марення минеться.

У другому сеті я пропустила кілька дуже класних нагод - суперниця цим скористалася і почала грати набагато краще. Навіть не пригадую, коли востаннє я програвала цілих десять геймів поспіль. Просто вир якийсь, з якого вибратися можливості вже не було.



Також спортсменка відзначила складність погодних умов і висловила критику на адресу рішення залишити дах відкритим за сильного вітру, стверджуючи, що це вплинуло на якість гри.

Інформацію про те, яка з українських тенісисток змогла пробитися в півфінал Ролан Гаррос, можна дізнатися на нашому вебсайті.


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах