Соболенко: Поразка від Шнайдер - як занурення в темну безодню
Лідерка світового рейтингу Соболенко програла 10 геймів поспіль після успішного старту другого сету.
Тенісистка Орина Соболенко поділилася емоціями після несподіваної поразки від Діани Шнайдер у чвертьфіналі турніру Ролан Гаррос.
Слід відзначити, що лідерка світового рейтингу програла десять геймів поспіль після успішного старту другого сету.
Соболенко поділилася:
Зараз ніяких емоцій, лише вирази. Ось прямо зараз хотілося б просто піти з тенісу. Сподіваюся, через пару-трійку днів це марення минеться.
У другому сеті я пропустила кілька дуже класних нагод - суперниця цим скористалася і почала грати набагато краще. Навіть не пригадую, коли востаннє я програвала цілих десять геймів поспіль. Просто вир якийсь, з якого вибратися можливості вже не було.
Також спортсменка відзначила складність погодних умов і висловила критику на адресу рішення залишити дах відкритим за сильного вітру, стверджуючи, що це вплинуло на якість гри.
Інформацію про те, яка з українських тенісисток змогла пробитися в півфінал Ролан Гаррос, можна дізнатися на нашому вебсайті.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







