ЛНЗ здобув переконливу перемогу над Чорноморцем

Завершився матч чемпіонату України.
Чорноморець - ЛНЗ / УПЛ

У неділю, 3 грудня, футбольний клуб Чорноморець на своєму домашньому стадіоні зустрівся з командою ЛНЗ.

Перший тайм матчу пройшов без яскравих моментів, обидві команди показали стриману гру, намагаючись не розкривати своїх тактичних планів. Проте, у другому таймі гра стала активнішою.

На 52-й хвилині гри Хобленко з ЛНЗ відкрив рахунок, забивши точний удар. За своє святкування гола зняттям футболки його покарали жовтою карткою.

На 75-й хвилині Штогрін із Чорноморець зрівняв рахунок після плутанини у штрафному ЛНЗ. Але Наумець із ЛНЗ не збирався зупинятися на нічиїй і на 83-й хвилині забив другий гол, простягнувши м'яч і забивши в дальній кут воріт.

У додатковий час Олійник із ЛНЗ забив третій гол, переконливо закріпивши перемогу своєї команди з рахунком 1:3.