Металіст 1925 року здобув впевнену перемогу над Металістом

Найкращі команди Харкова виявили між собою найсильнішого.

У неділю, 21 травня, в рамках 27-го туру УПЛ Металіст 1925 року зустрічався з Металістом. Матч завершився перемогою номінальних господарів із рахунком 2:0.

Команди у першій половині зустрічі не змогли забити голів, проте другий тайм зумів порадувати фанатів.

На 58-й хвилині відзначився захисник Микита Безуглий, а через 10 хвилин форвард Андрій Чирук подвоїв перевагу своєї команди.

У час матчу гості намагалися скоротити відставання, проте Металіст 1925 не дав шансів своєму супернику.