Олександрія - Динамо 1:5 Відео голів і найкращих моментів матчу чемпіонату України

До вашої уваги огляд поєдинку української Прем'єр-ліги.

У суботу, 20 травня, Олександрія зустрічалася на своєму полі з Динамо у рамках 27-го туру української Прем'єр-ліги.

Київська команда під керівництвом Олександра Шовковського зуміла розібратися з підопічними Руслана Ротаня, розгромивши їх із рахунком 5:1.

У першому таймі Динамо відзначилося двічі стараннями Олександра Андрієвського та Владислава Ваната, на що Олександрія відповіла результативним ударом Кирила Сігєєва.

На 73-й хвилині Костянтин Вівчаренко знову збільшив перевагу "біло-синіх" до двох голів, а невдовзі матч було призупинено через повітряну тривогу. Після відновлення гри м'яч ще двічі побував у сітці воріт господарів - автоголом відзначився Сергій Логінов, а Назар Волошин установив остаточний рахунок.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Олександрія - Динамо у 27-му турі УПЛ:

Олександрія - Динамо 1:5

Голи: Сігєєв 41 - Андрієвський 17, Ванат 33, Вівчаренко 73, Логінов 80 (аг), Волошин 89

Олександрія: Шевченко - Скорко, Логінов, Бабогло, Копина (Чубатий, 85) - Рибалка, Сігеєв, Ковалець (Матюшенко, 85) - Мустафаєв, Кулаков (Кобзар, 85), Кожушко (Шулянський, 46)

Динамо: Нещерет - Тимчик, Дячук, Сирота, Вівчаренко - Шепелєв (Рамадані, 81), Андрієвський - Перріс (Караваєв, 81), Буяльський, Кабаєв (Волошин, 81) - Ванат (Гармаш, 66)

Попередження: Кулаков - Кабаєв.