Інгулець у кінцівці матчу вирвав перемогу у Миная

Вогняна кінцівка вийшла!

У суботу, 1 квітня на Минай Арені господарі поля приймали Інгулець. Стартовий свисток було дано о 12:00 за київським часом.

У перші 20 хвилин команди демонстрували рівну гру, доки Минай не забив свій класичний гол - після кутового Кравчук вколотив м'яч у сітку воріт.

Джерело: upl.ua

Також під кінець тайму захисник Миная зіграв рукою у власному штрафному майданчику, але Монзуль ухвалила правильне рішення і не стала призначати пенальті.

У другому таймі "Інгулець" обложив штрафну господарів, але численні навіси не знаходили адресата. Лише в самій кінцівці матчу гостям вдалося змусити помилитися захисників Миная. Кравчук спрямував м'яч у свої ворота, а Мельник не зміг винести круглого з лінії - автогол.

Натхнені голом підопічні Ковальця пішли вперед і зуміли заробити пенальті на останній хвилині матчу. Ковальов не схибив і вирвав три очки для своєї команди.