Рух та Минай розійшлися миром, обмінявшись голами

Команди поділили між собою бали.
Рух - Минай / УПЛ

У понеділок, 14 листопада, в рамках 13 туру УПЛ Рух приймав Минай. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

У першому таймі господарям удалося вийти вперед на 23-й хвилині. Хавбек Юрій Клімчук вдало реалізував 11-метровий удар.

У другій половині зустрічі гості відігралися зусиллями Івана Трубочкіна. Захисник на 63-й хвилині відновив паритет, а, як виявилося пізніше, встановив і фінальний рахунок.

Рух за 13 турів набрав 12 очок і посідає 11-е місце, а Мінай йде на 13-му рядку, набравши 10 балів.

Рух - Минай 1:1

Голи: Климчук, 23 пен - Трубочкін, 63

Рух: Ледвій – Лях, Слюбік, Слюсар, Роман – Сапуга, Федорчук (Довгий, 39) – Климчук, Таллес, Соломон-Отабор – Карабін (Альваренга, 70).

Минай: Бандура – ​​Дмитрук, Нємчанінов, Горін, Гончар (Трубочкін, 41) – Хахльов, Вітенчук – Кулієв, Твердохліб (Байдал, 57), Воробчак (Чуєв, 74) – Колесник (Рогозинський, 73).

Попередження: Роман, 4, Клімчук, 19, Федорчук, 24, Слюсар, 63 – Горін, 30, Нємчанінов, 43