Другий хет-трик Сікана за тиждень дозволив Шахтарю знищити Металіст

"Гірники" не залишили своєму опоненту жодного шансу.
ФК Шахтар / Getty images

У суботу, 1 жовтня, на Арені Львів відбувся матч п'ятого туру чемпіонату України, у якому грали харківський Металіст та донецький Шахтар. Зустріч завершилася розгромною перемогою "оранжево-чорних" із рахунком 5:0.

Питання та переможця цього поєдинку було закрито ще в першому таймі, коли команда Ігоря Йовичевіча забила відразу чотири голи. Хет-триком відзначився Данило Сікан. Ще один гол на рахунку Олександра Зубкова.

Після перерви команди вже відверто догравали, не дуже намагаючись створювати моменти: хтось не хотів, а хтось не міг. Але все ж таки "гірники" зуміли відзначитися ще один раз зусиллями Ласіни Траоре.

Незадовго до кінця матчу довести рахунок до тенісних 6:0 міг Михайло Мудрік, але автор трьох гольових передач не зумів переграти з "точки" Олександра Рибку. Натомість голом престижу відзначився Чідомере, який вийшов на поле.

Але останнє слово все одно залишилося за гостями. Невен Джурасек зробив рахунок 6:1, після чого головний арбітр одразу ж дав фінальний свисток про закінчення поєдинку.

Металіст - Шахтар 1:6
Голи: Чідомере, 88 - Сікан, 18, 30, 39, Зубков, 36, Траоре, 73, Джурасек, 90+1.

Металіст: Рибка - Романюк, Мізюк, Порох, Клименчук - Чайковський (Підлепенець, 46), Танковський (Чідомере, 76), Ралюченко - Коркішко (Рязанцев, 86), Прядун (Панасенко, 46), Картушов (Книш, 61).

Шахтар: Трубін - Конопля (Тейлор, 46), Бондар, Матвієнко, Михайліченко - Степаненко (Назарина, 46), Зубков (Швед, 60), Бондаренко, Судаков (Джурасек, 82), Мудрик - Сікан (Траоре, 60).

Попередження: Клименчук, Танковський, Чайковський - Мудрик.

На 81-й хвилині Мудрік не реалізував пенальті (воротар).