Динамо у благодійному матчі поступилося Евертону

Команди провели зустріч, метою якої було збирання коштів на допомогу Україні.
Денис Гармаш та Бен Годфрі / Getty images

У п'ятницю, 29 липня, на Гудісон Парк відбувся благодійний матч між Евертоном та київським Динамо, який завершився перемогою "ірисок" з рахунком 4:0 (формально 3:0, але про це пізніше). Нагадаємо, що всі виручені кошти вирушать на гуманітарну допомогу Україні.

Підопічних Френка Лемпарда з капітанською пов'язкою на руці зі зрозумілих причин на поле вивів Віталій Миколенко. Команди грали змішаними складами - тренерам не було сенсу ризикувати основою (особливо "Динамо" після 120 хвилин у Стамбулі кількома днями раніше).

Вже на 4-й хвилині господарі вийшли вперед. Новачок Евертона Джеймс Тарковський із центрального кола навісив у штрафний майданчик киян, де Домінік Кавлерт Льюїн ударом головою в дотик перекинув Руслана Нещерета.

Наприкінці першої половини ушкодження отримав Денис Антюх. Мірча Луческу вирішив перестрахуватися та замінити гравця на Миколу Шапаренка.

У другому таймі настав час Дуайта МакНіла. Екс-гравець Бернлі протягом п'яти хвилин встиг оформити дубль. При цьому за попередні 147 ігор за "кларетових" він відзначився лише 7 разів.

Наприкінці матчу на поле вийшов фанат Евертона Пол Стреттон, якому довірили завдати 11-метрового удару по воротах Дениса Бойка. І як це завжди буває у подібних випадках, пенальті було реалізовано.

Евертон - Динамо 3:0
Голи: Калверт-Льюїн, 4, МакНіл, 73, 78.

Евертон: Пікфорд - Паттерсон (Нкунку, 83), Тарковські (Міллс, 83), Кін (Холгейт, 61), Годфрі (Велч, 83), Миколенко (Вінагре, 76), Дукуре (Аллан, 76), Івоби (Воррінгтон, 83), Гордон (Рондон, 76), Грей (МакНіл, 61), Калверт-Льюїн (Аллі, 61).

Динамо: Нещерет (Бойко, 46) - Кравченко (Тимчик, 46), Бурда (Забарний, 46), Сирота (Боль, 74), Вівчаренко, Андрієвський (Яцик, 74), Шепелєв, Караваєв, Гармаш (Бєсєдін, 74), Антюх, Ванат (Царенко, 83).