Чорноморець повертається до УПЛ після року у нижчому дивізіоні
Одеський Чорноморець, через рік після пониження в класі, офіційно підтвердив своє повернення до української Прем'єр-ліги.
У фінальному, 30-му турі Першої ліги, "моряки" зуміли забити єдиний гол у матчі проти Металіста завдяки пенальті, забезпечивши собі перемогу з рахунком 1:0 і гарантоване повернення до вищої ліги на наступний сезон.
У підсумку, Чорноморець набрав 65 очок і посів друге місце в Першій лізі, що дало йому прямий шлях до вищої ліги, випередивши Лівий берег на два очки. Перше місце посіла Буковина, яка набрала 78 очок і має ще одну гру в запасі.
Востаннє одеський клуб брав участь в УПЛ у сезоні 2024/25, коли посів останнє, 16-те місце і був відправлений до Першої ліги.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Чорноморець отримав трансферну заборону від ФІФА .







