Ярмоленко: Повернення до збірної України - щира радість і новий виклик
Футболіст Динамо Андрій Ярмоленко висловив свою радість від повернення до національної збірної України, де він не виходив на поле з березня 2025 року.
36-річний фланговий нападник підтвердив свою готовність докласти всіх зусиль для підтримки своєї команди.
"Скільки днів минуло з того часу, як востаннє був у збірній, якщо чесно, не рахував. Дуже радий цьому виклику, буду працювати й віддавати максимум на кожному тренуванні, у кожній грі.
Напевно, трохи все змінилося, тому що є деякі молоді хлопці, з якими тільки познайомився. Тому буде цікаво. Плюс новий головний тренер. Хоч ми й добре знайомі, але в цій ролі Андреа не був, тому буде цікаво подивитися, поспостерігати за його діями.
Ми розмовляли з ним. Він вважає, що хто краще готовий, той має виходити на поле. Я повністю згоден з ним. Яка моя роль? Я думаю, що нічого не змінилося з тією роллю, яку я зараз маю в «Динамо», з тією роллю, яка була раніше у збірній. Треба допомагати тренерському штабу, гравцям і самому показувати рівень, показувати, що я тут не за колишні заслуги", - сказав Ярмоленко в коментарі YouTube-каналу УАФ.
Зазначимо, що в неділю, 31 травня, у Вроцлаві українська збірна проведе товариський матч із Польщею, а 7 червня в Оденсі вони зустрінуться з Данією.
Раніше повідомлялося, що українська збірна внесла зміни до свого складу перед майбутніми товариськими матчами.







