Рух пропустить кваліфікацію Прем'єр-ліги
Український футбольний клуб Рух пропустить кваліфікаційні матчі за право грати в Прем'єр-лізі в сезоні 2026/27.
Президент клубу Григорій Козловський заявив, що основний склад команди збережеться, але в наступному сезоні вони розпочнуть змагання у Другій лізі.
"Основна команда гратиме у Другій лізі. U-19 гратиме. Завдання академії — не здавати позиції, вигравати й надалі. Конкретне завдання команди U-19 — щонайменше фінал Юнацької ліги УЄФА. Надзавдання — якщо ми її дійсно виграємо.
Ми залишаємо професійну команду, яка гратиме у Другій лізі. У нас залишиться 42 людини (гравці) 2007-2009 років народження. Ми підключаємо до цього процесу шість гравців 2010 року. Ці дві команди формуватимуть цю обойму, яка дозволить U-19 стати чемпіоном наступного сезону, у мене така надія. Ми для цього докладемо максимум зусиль", - цитує Козловського Tribuna.com.
Варто зазначити, що Рух закінчив поточний сезон на 14-му місці в турнірній таблиці УПЛ і мав брати участь у кваліфікаційних матчах.







