Динамо виграло 14-й Кубок України та зрівнялося з Шахтарем за кількістю титулів
Динамо Київ зрівнялося з Шахтарем за загальною кількістю внутрішніх титулів, завоювавши 14-й Кубок України та забезпечивши собі участь у кваліфікації Ліги Європи.
У середу, 20 травня, київське Динамо здобуло перемогу у фіналі Кубка України з футболу, обігравши Чернігів з рахунком 3:1. Це став 14-й Кубок України в колекції клубу.
Таким чином, Динамо зрівнялося за загальною кількістю національних нагород з Шахтарем, який у цьому сезоні став чемпіоном. Обидва клуби тепер можуть похвалитися 40-ма внутрішніми титулами.
Шахтар: 16 чемпіонських титулів України, 15 Кубків України, 9 Суперкубків України
Динамо: 17 чемпіонських титулів України, 14 Кубків України, 9 Суперкубків України
Важливо зазначити, що завдяки перемозі в Кубку України Динамо отримало можливість взяти участь у кваліфікації Ліги Європи в наступному сезоні.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







