ФІФА вдруге накладає санкції на Чорноморець
Чорноморець вперше зіткнувся із забороною ФІФА на реєстрацію нових гравців 6 квітня 2026 року.
Міжнародна федерація футболу (ФІФА) знову наклала заборону на реєстрацію нових гравців у Чорноморці. Про це було оголошено на офіційному сайті організації.
Одеський футбольний клуб вперше зіткнувся з таким обмеженням 6 квітня 2026 року, і воно діятиме протягом трьох наступних трансферних вікон.
19 травня ФІФА вдруге наклала заборону на залучення нових футболістів для цього клубу, який є одним з лідерів Першої ліги.
Варто зазначити, що Чорноморець, посідаючи друге місце в рейтингу Першої ліги за два тури до кінця чемпіонату, вже гарантував собі участь у перехідних матчах для входження в УПЛ.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







