ФІФА вдруге накладає санкції на Чорноморець

Чорноморець вперше зіткнувся із забороною ФІФА на реєстрацію нових гравців 6 квітня 2026 року.
ФІФА вдруге накладає санкції на Чорноморець
Чорноморець отримав трансферний бан від ФІФА / ФК Черноморец

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) знову наклала заборону на реєстрацію нових гравців у Чорноморці. Про це було оголошено на офіційному сайті організації.

Одеський футбольний клуб вперше зіткнувся з таким обмеженням 6 квітня 2026 року, і воно діятиме протягом трьох наступних трансферних вікон.

19 травня ФІФА вдруге наклала заборону на залучення нових футболістів для цього клубу, який є одним з лідерів Першої ліги.

Варто зазначити, що Чорноморець, посідаючи друге місце в рейтингу Першої ліги за два тури до кінця чемпіонату, вже гарантував собі участь у перехідних матчах для входження в УПЛ.


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах