Шахтар підписав нові контракти з двома легіонерами
Шахтар офіційно оголосив про продовження контрактів із двома іноземними футболістами.
Бразильський захисник Шахтаря Марлон Сантос підписав новий дворічний контракт із клубом.
Нагадаємо, що Сантос приєднався до Шахтаря у 2021 році, але був відданий в оренду після початку великого вторгнення, перш ніж знову повернутися до команди.
У цьому сезоні 30-річний футболіст взяв участь у 16 матчах і зробив дві гольові передачі.
Другим іноземним гравцем, який продовжив контракт з клубом, став Лассіна Траоре з Буркіна-Фасо. Він підписав нову угоду на п'ять років.
Так само як і Сантос, Траоре приєднався до Шахтаря у 2021 році. У поточному сезоні нападник забив сім голів і віддав шість гольових передач у 19 матчах.
Раніше стало відомо, що ексгравець Шахтаря оголосив про завершення своєї професійної кар'єри.







