Динамо поступається Мідтьюлланну в товариському матчі: 1:3

Динамо програло в товариському матчі проти Мідтьюлланн із рахунком 1:3, незважаючи на відкриття рахунку на 21-й хвилині гри.
Динамо поступається Мідтьюлланну в товариському матчі: 1:3
Динамо / ФК Динамо

"Біло-сині" першими втратили шанс забити гол, коли Супряга не зумів завдати впевненого удару після прострілу Вівчаренка. На 21-й хвилині гри кияни відкрили рахунок - Ярмоленко, який отримав передачу від Ваната, віддав м'яч Піхальонку, який успішно забив.

Проте "вовки" швидко відновили рівновагу. Моргун продемонстрував відмінну реакцію на удар Франкуліну після перехоплення. Згодом навіть воротар не зміг запобігти голу Франкуліну, який забив, пішовши на голкіпера самотужки.

На початку другого тайму Мідтьюлланн забив Динамо два голи. Спочатку Гогорса вдало підправив м'яч під праву ногу та забив у дальній кут із лінії штрафного. Потім Етім відправив м'яч у порожні ворота після втрати в Ярмоленка.

Протягом останніх 30 хвилин гри команда Олександра Шовковського не змогла скоротити відставання. Динамо зазнало поразки у другому з трьох міжсезонних спарингів. Наступний суперник - англійський Вест Бромвіч (11 липня).

Товариський матч
Динамо - Мідтьюлланн - 1:3
Голи: Піхальонок, 21 - Франкуліну, 33, Гогорса, 49, Етім, 56

Динамо (1-й тайм): Моргун, Вівчаренко, Михавко, Попов, Волошин, Бражко, Ванат, Шапаренко, Піхальонок, Ярмоленко, Супряга


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах