Шапаренко боровся з пневмонією: одкровення президента Динамо
Шапаренко відновлюється після боротьби з пневмонією, - поділився Суркіс.
Президент футбольного клубу Динамо Ігор Суркіс поділився своїми думками про гру Миколи Шапаренка.
Суркіс заявив, що український футболіст нещодавно боровся із серйозною хворобою.
"Я хотів би повідомити, що Шапаренко зіткнувся з важким захворюванням. Він страждав від пневмонії і зараз відновлює свою фізичну форму.
Усі футболісти мріють про перехід у закордонні клуби - я можу це підтвердити", - зазначив Суркіс у бесіді з ТаТоТаке.
У поточному сезоні Шапаренко взяв участь у 31 грі, забивши п'ять голів і зробивши дев'ять гольових передач.
Раніше Суркіс назвав умову , за якої він згоден відпустити Буяльського.
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:







