Фіорентина - Вест Гем 1:2 Відео голів і найкращих моментів фіналу Ліги конференцій

Англійський клуб завоював єврокубковий трофей, здолавши суперника.

У середу, 7 червня, відбувся фінал Ліги конференцій, у якому зіграли Вест Гем і Фіорентина.

У першому таймі команди створили кілька моментів, а "фіалки" навіть забили, але з офсайду, проте рахунок так і не було відкрито.

Після перерви "молотобійці" повели в рахунку завдяки голу Бенрахми з пенальті. Минуло кілька хвилин, і італійці зрівняли - Бентакур завдав гольового удару.

Усе йшло до додаткового часу, проте Вест Гем забив. Боуен вийшов на побачення з голкіпером гостей і переграв його.

Таким чином, Вест Гем завоював єврокубковий трофей.