Полісся перемагає і йде далі: житомирський клуб - у третьому раунді Ліги конференцій

Полісся стає першим українським клубом за 5 років, який успішно пройшов відбірковий етап єврокубку, не рахуючи Динамо і Шахтар.
Полісся перемагає і йде далі: житомирський клуб - у третьому раунді Ліги конференцій
Полісся обіграло Санта-Колому / ФК Полесье

У матчі-відповіді другого попереднього раунду Ліги конференцій футбольна команда Полісся надійно перемогла Санта-Колому з Андорри, гарантувавши собі участь у наступній стадії змагання.

Цей тріумф зробив житомирський клуб першим українським представником за останні п'ять років, що успішно пройшов відбірковий етап єврокубку, за виключенням лідируючих команд українського футболу - Динамо та Шахтаря.

Востаннє аналогічний успіх було зафіксовано на початку сезону 2020/21, коли Колос із Ковалівки у другому раунді відбору Ліги Європи переміг грецький Аріс із рахунком 2:1.

У третьому раунді відбору Ліги конференцій Полісся зустрінеться з угорським Пакшем.

Слід згадати, що в єврокубках поточного сезону також беруть участь Динамо і Шахтар. Київська команда в третьому раунді відбору Ліги чемпіонів зіграє з кіпрським Пафосом, а Шахтар у третьому раунді відбору Ліги Європи - з грецьким Панатінаїкосом.

На жаль, один з українських клубів уже закінчив свою участь у міжнародних турнірах - Олександрія програла Партизану і завершила свій єврокубковий сезон.


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах