Мілан зазнав від Наполі першої поразки в чемпіонаті

Перемога над чинним чемпіоном вивела неаполітанців на перше місце в Серії А.
Наполі обіграв на виїзді Мілан / Getty Images

У неділю, 18 вересня, Мілан у рамках сьомого туру чемпіонату Італії приймав на своєму полі Наполі.

Чинний чемпіон поступився неаполітанцям із рахунком 1:2, зазнавши тим самим першої поразки у нинішньому розіграші італійської першості.

Команда Лучано Спаллетті вийшла вперед на 55-й хвилині, коли Маттео Політано реалізував пенальті. Проте "росонері" незабаром зуміли відігратися зусиллями Олів'є Жиру. Перемогу для партенопейців на 78-й хвилині зустрічі здобув Джованні Сімеоне, який вийшов на заміну.

Наполі з 17 очками вийшов на перше місце у турнірній таблиці Серії А, випередивши Аталанту за додатковими показниками. Мілан розташувався на п'ятій позиції, маючи у своєму активі 14 балів.

Мілан - Наполі 1:2

Голи: Жиру, 69 - Політано, 55 (пен.), Сімеоне, 78

Мілан: Маньян, Калабрія (Дест, 46), К'єр (Калулу 46), Томорі, Ернандес, Беннасер, Тоналі, Салемакерс (Мессіас, 66), Де Кетеларе (Адлі, 82), Круніч (Діас, 66), Жиру

Наполі: Мерет, Ді Лоренцо, Ррахмані, Кім, Руї (Олівера, 90+1), Лоботка, Ангісса, Зелінскі (Ндомбеле, 87), Політано (Дзербін, 66), Распадорі (Сімеоне, 66), Кварацхелія (Елмас, 87)

Попередження: К'єр, 18, Калабрія, 45, Круніч, 53, Томорі, 74 - Ррахмані, 63, Сімеоне, 70, Дзербін, 87.