"Можемо пишатися собою": гравець Твенте розхвалив одноклубників за сенсацію в Манчестері

Юрі Регер заявив, що Твенте показало свою силу у Манчестері.

Твенте неочікувано поділив очки з Манчестер Юнайтед у першому турі основного раунду Ліги Європи. Нідерландці змогли відігратися наприкінці зустрічі, встановивши остаточний рахунок матчу (1:1).

Один з лідерів клубу Юрі Регер підбив підсумки матчу, розхваливши всіх гравців своєї команди:

"Рахунок 1:1, ми набираємо одне очко, але думаємо, що можемо пишатися собою, бо деякі представники преси перед грою говорили, що ми приїдемо сюди і не матимемо жодних шансів.

Але ми добре відпрацювали в захисті з погляду психології. Крім того, непогано працювали з м'ячем. Думаю, ми показали Європі, як ми можемо грати.

До пропущеного нами голу в нас було кілька моментів. Наш воротар відбив один удар у першому таймі, а в останні хвилини він також зробив кілька дуже хороших сейвів. Але і ми створювали свої шанси, тож можемо собою пишатися. Це чудовий початок для нас", - цитує Регера УЄФА.

Нагадаємо, у другому турі Ліги Європи Твенте зіграє проти Фенербахче, а Манчестер Юнайтед зустрінеться з Порту.