Три гравця Реала відновились від травм і потраплять в заявку на матч-відповідь проти Ман Сіті

Міцне кадрове підсилення для "вершкових".
Три гравця Реала відновились від травм і потраплять в заявку на матч-відповідь проти Ман Сіті

Мадридський Реал матиме кращі кадрові можливості для в матчі-відповіді з Ман Сіті в 1/16 фіналу Ліги чемпіонів.

Антоніо Рюдігер, Лукас Васкес та Давід Алаба відновились від своїх травм і з наступного тижня почнуть тренуватись з командою. Це підтвердив Карло Анчелотті.

"Вони будуть з нами, починаючи з вівторка. Також вони потраплять в заявку на матч проти Ман Сіті", - заявив італієць.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що основний захисник Ман Сіті отримав важку травму.


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
Ми в соціальних мережах