Манчестер Юнайтед у важкому матчі обіграв Ньюкасл

Завершился матч чемпионата Англии.
Манчестер Юнайтед - Ньюкасл / Getty Images

У середу, 15 травня, в рамках 34 туру Англійської Прем'єр-ліги, Манчестер Юнайтед на своєму полі здобув перемогу над Ньюкаслом з рахунком 3:2.

На 31-й хвилині матчу Кобі Майну відкрив рахунок на користь Манчестер Юнайтед, реалізувавши передачу Амаду Діалло. Цей гол пробудив бойовий дух у суперників, які змогли відігратися на початку другого тайму.

Проте, пропущений м'яч лише підштовхнув господарів поля, які швидко взяли гру під контроль. На 84-й хвилині Расмус Хойлунд збільшив перевагу Манчестер Юнайтед.

"Сороки" спромоглися скоротити відставання наприкінці матчу, але на повноцінний камбек часу вже не залишилося.

Після 34 турів АПЛ Манчестер Юнайтед займає восьму сходинку у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 57 очок. Ньюкасл розташувався на позиції вище, незважаючи на те, що має таку ж кількість балів.

Статистика матчу:

Манчестер Юнайтед - Ньюкасл 3:2
Голи:: Майну (31 хвилина), Діалло (57 хвилина), Хойлунд (84 хвилина) - Гордон (49 хвилина), Голл (90+2 хвилина)

Очікувані голи (xG): 1.27 – 1.97
Володіння м'ячем: 44% – 56%
Удари: 16 - 21
Удари у ворота: 8 - 8
Фоли: 16 - 8
Кутові: 8 - 9