Барселона після публікації проросійського відео програла на своєму полі Реал Сосьєдаду

Карма зіграла з каталонцями злий жарт.

У суботу, 20 травня, в рамках 35 туру Ла Ліги Барселона приймала на своєму полі Реал Сосьєдад. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 1:2.

"Біло-блакитні" вже з перших секунд кинулися вперед. Одна з атак Сосьєдада завершилася голом, яким відзначився хавбек Мікель Меріно вже на п'ятій хвилині.

Подвоїти перевагу гостям удалося в середині другого тайму. Форвард клубу Олександр Сорлот, як виявилося пізніше, поставив жирну крапку у питанні переможця.

Господарям вдалося відіграти лише один м'яч під завісу зустрічі. Роберт Левандовські подарував надію на нічию, але часу на камбек не лишилося.

Нагадаємо, Барселона також вдалося відзначитись до матчу з негативного боку. Футболісти клубу записали відеозвернення російським фанатам, подякувавши їм за підтримку.