Наполі розгромив Спецію, продовживши переможну серію

"Партенопеї" виграли п'ятий матч поспіль, поступово відриваючись від переслідувачів у чемпіонаті Італії.

У неділю, 5 лютого, на Стадіо Альберто Пікко відбувся матч 21 туру італійської Серії А, в якому Спеція приймала в гостях Наполі.

Господарі поля не змогли розраховувати на низку гравців, серед яких опинився Віктор Коваленко. Українець отримав м'язову травму у минулій грі.

Навіть якби Спеція була в оптимальному складі, малоймовірно, що вона змогла б стримати команду Лучано Спаллетті, яка зараз зносить усіх зі свого шляху (крім Кремонезе у кубку Італії).

Так сталося і цього разу. І знову відзначилася зв'язка Хвіча Кварацхелія – Віктор Осімген. На старті другого тайму грузинський вінгер реалізував пенальті, після чого нігерійський форвард протягом 5 хвилин оформив дубль: спочатку він забив головою, а потім після передачі Хвічі зробив рахунок 3:0.

Наполі здобув п'яту перемогу поспіль у чемпіонаті Італії. Наразі на рахунку неаполітанців 56 очок. Спеція у свою чергу продовжує боротися за виживання: 17-е місце та 18 очок.