Лаціо - Мілан 4:0 Відео голів та найкращих моментів матчу чемпіонату Італії

До вашої уваги найяскравіші моменти протистояння.

У понеділок, 24 січня, в рамках центрального матчу 19 туру чемпіонату Італії Лаціо на своєму полі приймав Мілан.

Господарі поля не залишили жодних шансів міланському клубу, здобувши розгромну перемогу – 4:0.

У першому таймі у складі Лаціо забили Мілінкович-Савіч та Дзакканьї. Після перерви свої гольові навички показали Луїс Альберто, який реалізував пенальті, та Андерсон.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Лаціо - Мілан у чемпіонаті Італії:

Лаціо — Мілан 4:0
Голи: Мілінкович-Савич, 4, Дзакканьї, 38, Луїс Альберто, 67 (пен.), Андерсон, 74

Лаціо: Проведель — Марушич (Лаццарі, 78), Казале, Романьолі, Хісай — Мілінкович-Савич (Башич, 82), Катальді (Маркос Антоніо, 87), Луїс Альберто — Педро (Ромеро, 78), Андерсон, Дзакканьї.

Мілан: Тетерушану — Калабрія, Калулу, Томорі (К’яєр, 23), Дест — Беннасер, Тоналі — Мессіас (Салемакерс, 58), Діас (Де Кетеларе, 59), Леау (Ребич, 79) — Жиру (Орігі, 58).

Попередження: Мілінкович-Савич — Беннасер, К’яєр

Джерело: MEGOGO