Наполі викупив Гойлунна у Манчестер Юнайтед за 44 млн євро
Читайте також: Тренер Наполі Конте оголошує про свій відхід із клубу
Наполі офіційно оголосив, що нападник Расмус Гойлунн, узятий в оренду у Манчестер Юнайтед, стане постійним гравцем команди.
Це підтвердження було опубліковано на офіційному інтернет-ресурсі неаполітанського клубу.
В угоду між двома клубами була включена опція щодо викупу 23-річного футболіста, яка стала обов'язковою після того, як Наполі гарантував собі місце в наступному сезоні Ліги чемпіонів.
Неаполітанський клуб викупив данського нападника за 44 мільйони євро.
Угода Гойлунна з італійською командою діятиме до червня 2030 року.
У цьому сезоні Гойлунн узяв участь у 44 матчах за Наполі в різних турнірах, забивши 16 голів і зробивши вісім гольових передач.
Раніше було відзначено, що Наполі припиняє співпрацю з іншим нападником, який став причиною скандалу.







