Ексгравець збірної Англії потрапив під розслідування після затримання
Колишній гравець англійської національної футбольної команди Рахім Стерлінг опинився в центрі скандалу, коли його заарештували за підозрою в керуванні автомобілем у стані наркотичного сп'яніння.
Як повідомляє The Sun, 31-річний футболіст був затриманий у четвер, 28 травня, близько 9 ранку після аварії на автостраді M3 у графстві Гемпшир.
Стерлінг, який був за кермом свого Lamborghini, врізався в дорожнє огородження. Він був єдиним учасником цієї події, в якій, на щастя, ніхто не отримав травм.
Поліція заарештувала Стерлінга за підозрою у водінні під впливом наркотиків, небезпечному водінні, зберіганні наркотиків класу С та відмові надати зразок для аналізу.
Пізніше Стерлінг був звільнений під заставу до завершення слідства.
Стерлінг, який раніше грав за Ліверпуль, Манчестер Сіті, Челсі та Арсенал, чотири рази вигравав чемпіонат Англії у складі "містян". Він провів 82 матчі та забив 20 голів за національну збірну.
Останнім клубом Стерлінга був Фейєноорд, куди він перейшов взимку цього року, підписавши контракт на півроку. Однак він не зміг закріпитися в команді, зігравши всього у восьми матчах, після чого керівництво клубу вирішило не продовжувати з ним контракт.
Нагадаємо, що Рахім Стерлінг переходить у Бенфіку : «Челсі» розриває контракт.







